Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.
Filtrovať podľa

Voľne stojace spotrebiče

Voľne stojace chladničky a mrazničky značky Liebherr
Voľne stojace chladničky a mrazničky značky Liebherr
 • Skriňové mrazničky

  Skriňové mrazničky

  Voľne stojace skriňové mrazničky značky Liebherr so Smart Frost alebo Nofrost technológiou
 • Truhlicové mrazničky

  Truhlicové mrazničky

  Truhlicové mrazničky značky Liebherr
 • Kombinované s Biofresh

  Kombinované s Biofresh

  Kombinované chladničky s mrazničkou s Biofresh BioFresh garantuje perfektnú klímu pre dlhodobú čerstvosť a sviežosť potravín. Vďaka pokročilej technológii je teplota v BioFresh presne stabilizovaná tesne nad bodom mrazu, čo značne znižuje pôsobenie mikroorganizmov. Každý úložný box môže byť použitý samostatne a jeho individuálna mikroklíma je vždy cielená k uloženým potravinám. HydroSafe s vysokou vzdušnou vlhkosťou alebo DrySafe s nízkou vzdušnou vlhkosťou. BioFresh sa pre Vás stáva všestranne využiteľným priestorom pre zachovanie nutričných hodnôt pri skladovaní či už rýb, mäsa, syrov, ale taktiež aj ovocia a zeleniny. S BioFreshom ostanú Vaše potraviny vždy čerstvé.
 • Kombinované so SmartFrost

  Kombinované so SmartFrost

  Kombinované chladničky s mrazničkou Liebherr s technológiou mrazenia SmartFrost. SmartFrost - technológia od firmy Liebherr s nižšou tvorbou námrazy v mraziacom boxe. S touto technológiou sa radikálne zníži tvorba námrazyy vo vnútornom priestore mrazničky aj na samotných mrazených potravinách. Tým pádom sa minimalizuje potreba odmrazovania. Zapenený výparník v špirálach obtáča vnútorný priestor mrazničky a tým umožňuje veľmi rýchlu teplotnú výmenu s extrémne nízkou spotrebou energie. Vnútorné steny mrazničky sú veľmi hladké a tak ľahko čistiteľné.
 • Side-By-Side

  Side-By-Side

  Side-By-Side Liebherr voľne stojace spotrebiče Liebherr. Kvalita v každom detaile. LED osvetlenie - dokonale osvetľujú vnútro chladničky, nevyžadujú údržbu a sú energeticky efektívne. Produkujú minimálne množstvo tepla, takže zaručujú vždy optimálne podmienky pre uloženie čerstvých potravín. Sofistikované rozmiestnenie osvetlenia garantuje maximálny úložný priestor (neznižujú menovitú kapacitu spotrebiča) SmartSteel - špeciálna povrchová plocha, ktorá výrazne redukuje viditeľnosť odtlačkov prstov a zdokonalenie povrchu nerezu umožňuje ľahké čistenie a je oveľa odolnejšie voči poškriabaniu. SoftSystém - dvere sa zatvárajú automaticky pri otvorení v uhle približne 45 stupňov. Systém zaručuje jemné zatvorenie dverí, aj keď sú dverné police celkom zaplnené a sú zatvorené veľkou, až neúmernou silou. V domácnosti sú dvere chladničky otvárané veľakrát denne a musia byť schopné odolávať veľkej záťaži. BioFresh - garantuje perfektnú klímu pre super dlhú sviežosť. Pri teplote tesne nad 0 stupňov Celzia a ideálnej vlhkosti vzduchu si zachováva ovocie, zelenina, mäso a mliečne výrobky svoje zdravé vitamíny, delikátnu arómu a chutný vzhľad oveľa dlhšie ako v bežnej chladiacej časti. NoFrost - pre dlhodobé zachovanie nutričných hodnôt potravín pomocou mrazenia. Z uložených produktov je odoberané teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložný priestor mrazničky. Uložené potraviny i úložný priestor mrazničky tak zostávajú vždy bez námrazy. S komfortom NoFrost už nikdy nebudete musieť strácať čas s odmrazovaním mrazničky. IceMaker - s pevnou prípojkou na vodu máte k dispozícii pre každú príležitosť ľadové kocky v tej najlepšej kvalite. Pre studený nápoj alebo veľkú párty - v objemovom boxe je dostatočná zásoba ľadových kociek pre každú príležitosť. Odpojiteľný IceMaker sa postará o ich dostatočný, plne automatický prísun.
 • Kombinované s Nofrost

  Kombinované s Nofrost

  Kombinované chladničky s mrazničkou a funkciou NoFrost. Pri chladničkách NoFrost sú mrazené produkty mrazené pomocou ochladeného cirkulujúceho vzduchu. Vzdušná vlhkosť je odvádzaná von, takže sa potraviny nepokrývajú námrazou. Prístroje sa v pravidelných intervaloch automaticky odmrazujú a zostávajú teda vždy bez námrazy. Použitím efektívnych kompresorov v spojenej so špeciálnou elektronikou sú tieto prístroje nielen komfortné, ale aj energeticky veľmi úsporné. 
 • Chladničky

  Chladničky

  Vstavané chladničky Liebherr
 • Kombinované chladničky - mraziak dole

  Kombinované chladničky - mraziak dole

 • Kombinované chladničky - mraziak hore

  Kombinované chladničky - mraziak hore

Filtrovať podľa

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa