Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Paris drevený mlynček na korenie, červený 23645

Peugeot PARIS drevený mlynček na korenie červený 30cm 23645

55,00 €
S DPH
Referencia:
23645
Značka:
Pridať do zoznamu želaní
Popis

Peugeot PARIS drevený mlynček na korenie červený 30cm 23645

 

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívaťživot.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne jukompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišujeod čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolór potom overí súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

Modelový rad mlynčekov Paris patrí medzi najobľúbenejšieje k dispozícii v 4 rôznych farbách a v rôznych veľkostiach.Svoju obľubu si získali veľmi elegantým dizajnom a ergonomickým spracovanímktoré zabezpečíže vám mlynček výbornepadne do ruky.
Mlynček z prírodného bukového dreva o veľkosti 30 cm bude pomyselnou čerešničkou na torte na vašom prestretom stole.Mlecí mechanizmusna ktorý je poskytovaná celoživotná zárukaje obojsmernýVďaka patentovanej technológii uSelect siľahko nastavíte hrubosť mletia - voľbou z 6tich prednastavených možnostíod najhrubšieho po najjemnejšie mletie.
Mlynčeky  rozlíšené písmenami P a S na vrchnej strane korunky (vrchná kovová časť mlynčeka).

Detaily produktu
23645
16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:
Súvisiace produkty
Žiadne položky

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa