Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Gril & panini liatinová panvica 24cm, krémová

75 000 20 666

179,00 €
S DPH
Referencia:
KCI10GPAC
Značka:
Pridať do zoznamu želaní
Popis

Panini liatinová panvica s pokrievkou, panúka originálny spôsob prípravy pochutiek vo Vašej kuchyni! Predáva sa ako dvojdielna sada: štvorcová grilovacia panvica s pozdĺžnym vrúbkovaním, a pokrievka  s vrúbkovaním slúžaca ako lis na panini. Vďaka tejto panvici zažiarite nielen s dokonalo pripravenými panini, ale aj napr. s grilovanou zeleninou či steakami, ktoré vďaka vrúbkovanej štruktúre panvice získajú typické prúžky.

Liatina v sebe spája neprilnavosť a perfektnú tepelnú vodivosť. Masívna konštrukcia zaisťuje vysokú odolnosť a dlhú dobu udržania teploty. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé prímesy! KitchenAid liatinové nádoby vytvárajú dokonalé spojenie medzi Vašim sporákom a jedálenským stolom, pretože môžete servírovať priamo z neho. Vaše jedlo si zachová teplotu a na Vašom stole bude vyzerať krásne.

Panvicu môžete používať na všetkých typoch sporákov – plynovom, elektrickom a indukčnom. Dá sa použiť taktiež k pečeniu v trúbe, prípadne k príprave jedla na vonkajších griloch.

 

Výhody a vlastnosti

Záruka 2 roky
Na toto příslušenstvo sa vzťahujú 2 roky záruky

Súčasť balenia
Silikónové držiaky (madla a úchytky), nepoužívať do trúby

Použitie
Panvicu môžete používať na všetkých typoch sporákov – plynovom, elektrickom a indukčnom, k pečeniu v trúbe (až do požadovanej teploty 260°C), prípadne k príprave jedla na vonkajších griloch.

Údržba
Není vhodná do umývačky riadu

Materiál
Vnútrajšok nádoby: liatina, vonkajšok nádoby: liatina ošetrená porcelánovou smaltovou povrchovou vrstvou

Rozmery
Grilovacia panvica 24cm x 24cm  (samotná základňa panvice prichádzajú do styku so sporákom 21cm x 21cm), pokrievka 22cm x 22cm, celková dĺžka panvice a s rukoväťou a uškom 45,5cm

Detaily produktu
KCI10GPAC
11 ďalších produktov v rovnakej kategórii:
Súvisiace produkty
Žiadne položky

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa