Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Nôž na salámu Gourmet 4111

WÜSTHOF nože sú výrobky najvyššej kvality. Precízna výroba s dôrazom na detail robí tieto nože viac než len nástrojom na prípravu jedla. S nožmi WÜSTHOF zažijete kulinársky zážitok už pri príprave jedla.

4111

22,50 €
S DPH
Referencia:
4111
Značka:
Pridať do zoznamu želaní
Popis

Nôž na salámu má zúbkovanú čepeľ, ktorá je skvelá na krájanie chrumkavej kôrky na čerstvo upečenom chlebe. Taktiež je vhodný na krájanie salámy, paradajok a ananásu.

Dĺžka čepele 16 cm.

GOURMET – čepele tejto série sú vyrezávané presným laserom z plátov ušľachtilej ocele. Široký sortiment tejto série ju robí zaujímavou pre domácich aj profesionálnych kuchárov. Čierna plastová rukoväť je pevne spojená s čepeľou troma nitmi.

 

- profesionálne klasické kvalitné nekované nože za priaznivú cenu

 

- ergonomické rukoväte zo syntetického materiálu

    

-trojnitová  rukoväť

     

WÜSTHOF-kvalita bez kompromisov!

Detaily produktu
4111
16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:
28,50 €
WÜSTHOF nože sú výrobky najvyššej kvality. Precízna výroba s dôrazom na detail robí tieto nože viac než len nástrojom na prípravu jedla. S nožmi WÜSTHOF zažijete kulinársky zážitok už pri príprave jedla. 4400/16
65,00 €
WÜSTHOF nože sú výrobky najvyššej kvality. Precízna výroba s dôrazom na detail robí tieto nože viac než len nástrojom na prípravu jedla. S nožmi WÜSTHOF zažijete kulinársky zážitok už pri príprave jedla. 3103 - 14 cm

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa