Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

GENESIS II E-315

1 299,00 €
S DPH
Referencia:
61015147
Pridať do zoznamu želaní
Popis

Nový, vylepšený a inšpiratívny gril Weber Genesis II, bol skonštruovaný tak, aby vyhovoval, akémukoľvek životnému štýlu a aby sa pri ňom schádzali ludia vo veľkom, či malom počte.Bol navrhnutý tak ,aby spájal rodiny, priateĺov a vlastne všetkých naokolo. Keď prišiel v roku 1985 prvý model grilu Genesis, zmenil celý vtedajší trh, ako aj pohľad na grilovanie na plynových griloch. Teraz prichádza opäť a pokúsi o to isté. Vďaka výskumu a analýzam medzi nadčencami grilovania posúvame grilovanie na vyššiu úroveň. Tu nehovoríme len o vylepšení ikonického grilu, ale o revolúcii.

Rokmi vývoja a inovácii spoločnosť Weber vynašla naprosto dokonalý systém podpalovania nového grilu Genesis II, systém je skonštruovaný tak, aby vždy, naozaj vždy gril zapálil, každý horák má novo vyvinuté zapalovanie. Série plynových grilov Genesis II  sú vybavené dvoma až šiestimy nerezovými horákmi, s výnimočnými funkciami a novým vysoko výkonným grilovacím systémom GS4. Unikátny zkosený tvar horákov zaisťuje neustály prítok plynu zozadu až dopredu, čím poskytuje rovnomerné rozloženie žiaru, po celom grilovacom rošte. Vďaka tomu sa jedlo ugriluje rovnomerne a rovnaku bez ohľadu kam ho umiestnite na rošte.

Každý aspekt grilovania, by mal byť jednoduchý a to od chvíle keď gril zapálite, až po jeho čistenie. Nový systém Grease Managment jednoducho pomáha s odstraňovaním štiav a tukov a zároveň znižuje riziko vznietenia sa prebytočného tuku.

Taktiež nemôžu chýbať patentované Flavorizer Bars, klasické aroma kolajnice, ktoré zachytávajú odkavkavajúci tuk,ktorý dymí a dodáva grilovanému pokrmu tú správnu chuť. Plynovú flašu je možné umiestniť na stranu grilu. Gril je taktiež vybavený roštom GBS a novým ergonomickým poklopom, pre ešte jednoduchšiu manipuláciu.Nový gril Weber Genesis II má taktiež predprípravu na novú termosondu IGrill

Popis výrobku

- Elektronický zapaľovací systém
- Vysoko výkonné horáky - 3 hlavné vpredu 
- Aromakolajnice Flavorizer Bars
- Grease Managment systém
- Kompatibilný s iGrill
- Grilovací rošt GBS
- Ohrievací rošt Tuck-Away
- Integrované háčiky na náradie

Plynová bomba nie je súčasťou balenia!

Technická špecifikácia

Plocha roštu:68x48 cm/porcelánom smaltovaná liatina/
Rozmery:119,38 cm výška,144,78 cm šírka,73,66 cm hlbka
Materiál: porcelánom smaltovaná oceľ, oceĺ, hliník
Váha:63,18 kg
Záruka: poklop a hliníkové konštrukcie 10 rokov, horáky 10 rokov, rošt 3 roky

Detaily produktu
61015147
16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:
Súvisiace produkty
Žiadne položky

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa