Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Sada steakových vidličiek 6ks

Tramontina Churrasco: brazílskej BBQ! Vynikajúca nástroje na grilovanie značky Tramontina Churrasco dávajú vášmu grilovanie brazílsku chuť! Rad Churrasco Tramontina ponúka drevené rukoväte, ktoré odolávajú času i vlhkosti a čepele z nerezovej ocele zaručujúca dokonalé krájanie mäsa.

čepele z nerezovej ocele

materiál rukoväte: POLYWOOD

hliníkové nity

 

Všetky steakové nože Tramontina sú vyrobené z brazílskej, vysoko kvalitnej nerezovej ocele, ktorá je odolná proti korózii a hrdze v priebehu času.

Kalenie čepele dáva nožom výborné rezné vlastnosti. Je vyrobená z jedného kusu a tvrdenia je ako celok. Čepeľ má hladké alebo vrúbkované ostrie, ktoré zostáva ostré po dlhú dobu a zaisťuje presný rez, ktorý mäso netrhá a nedrvia. Nože sú harmonicky vyvážené.

Rukoväte nožov sú vyrobené z materiálu Polywood. Jedná sa o konzervované a vysušené drevo z Kalifornskej borovice, ktoré sa vyrába výhradne pre TRAMONTINA. Takto upravené drevo je odolné voči vysokým teplotným šokom, vhodné aj pre umývanie v umývačke a má dlhú životnosť. V ponuke je k dispozícii v červenej, hnedej a prírodnej farbe.

25,00 €
S DPH
Referencia:
21198/916
Pridať do zoznamu želaní
Popis

Pre energeticky úsporné varenie pod dohľadom v rúre i na šporáku.

Detaily produktu
21198/916
16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:
Súvisiace produkty
Žiadne položky

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa