darčeková sada 5 druhov korenia
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

darčeková sada 5 druhov korenia

62,00 € (s DPH)
Kód:
35815
Značka:
Porovnať0
Popis

Peugeot darčeková sada 5 druhov korenia

Sada obsahuje vietnamský korenie Tan Hoi, nepálsky Timut a malajský Sarawak, Perzskú modrú soľ a zmes soli kamennej s aromatickým korením. Všetky korenia v množstve 70 g nájdete v ozdobných uzatvárateľných pohároch, ktoré spoľahlivo uchovajú jeho arómu. Všetko je zabalené v darčekovej krabici jasne červenej farby, v prevedení matný kartón so zdobnými nostalgicky vintage kuchynskými motívmi a logom Peugeot, vyvedeným parciálnym, vysoko lesklým lakom.

Chuť a vôňa korenia zo všetkých kútov sveta

Vďaka tejto špeciálnej originálnej darčekovej sade máte možnosť spoznať chuť exkluzívnych druhov korenia a vskutku výnimočných druhov soli. Prijmite teda naše pozvanie do kuchýň celého sveta a ochutnajte s nami skutočné klenoty, ktoré sa odlišujú nielen svojím pôvodom, chuťou a nezameniteľnou vôňou, ale samozrejme tiež účelom použitia.

Letom voňavého korenia svetom

Bohatstvo a tajomstvo korenia spočíva v rozmanitosti jeho chutí, vôní, textúr, použitia a pôvodu. Rozhodne ich preskúmajte a vyskúšajte všetky. Vydajte sa teda s nami na cestu za poznaním a to chuťou korenia zo všetkých kútov sveta. Veríme, že si medzi nimi určite nájdete svojich obľúbencov, bez ktorých sa potom vo vašej kuchyni už nezaobíde.

Tan Hoi – čierne korenie

z Vietnamu

 Má výraznú, ostrú, živicovú, drevito teplú chuť. Výborne sa hodí na dochutenie zemiakov, paradajok, šošovice a červeného mäsa a tučných rýb.

Sarawak – biele korenie

z Malajsie

Biele korenie sa zbierá na severe ostrova Borneo, z kríkov v dažďovom rovníkovom pralese. Skvele dochutí ryby, šaláty a biele mäso.

Timut – divoké korenie

z Nepálu

Malé guličky korenia pochádzajú z výšky viac ako 2000 metrov, z regiónu s veľmi vlhkou klímou v južnom Nepále. Toto korenie má prekvapujúcu sviežu chuť a neopakovateľnú vôňu citrusov. Perfektné sa hodí k ľahkým rybám, morským plodom, zelenine i ovociu.

Perská modrá soľ

z Iránu

Kamenná soľ, stará stovky miliónov rokov sa ťaží v pohorí Ergoruz na severe Iránu. Výnimočný namodralý odtieň dáva soli draslík, jeden z najdôležitejších minerálov pre ľudské telo. Je intenzívne slaná s ľahko pikantnou citrusovou príchuťou. Vhodná je najmä na ryby, zeleninu a šaláty.

 

 

Svieža zmes soli a korenia

Vysoko aromatická, sviežo slaná zmes, ktorej základom je kamenná soľ, obohatená o citrónovú kôru a semienka koriandru, čo jej dodáva ovocný charakter. Pridaný aníz s feniklom potom pridáva svieže tóny. Táto jemná koreniaca zmes je vhodná na ochutenie grilovaných alebo pečených rýb, hydiny, zeleniny, cestovín, ryže, a syrov

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
35815
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (4 ):

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.