Side-By-Side

Side-By-Side 

Side-By-Side

Side-By-Side Liebherr voľne stojace spotrebiče Liebherr.

Kvalita v každom detaile.

LED osvetlenie - dokonale osvetľujú vnútro chladničky, nevyžadujú údržbu a sú energeticky efektívne. Produkujú minimálne množstvo tepla, takže zaručujú vždy optimálne podmienky pre uloženie čerstvých potravín. Sofistikované rozmiestnenie osvetlenia garantuje maximálny úložný priestor (neznižujú menovitú kapacitu spotrebiča)

SmartSteel - špeciálna povrchová plocha, ktorá výrazne redukuje viditeľnosť odtlačkov prstov a zdokonalenie povrchu nerezu umožňuje ľahké čistenie a je oveľa odolnejšie voči poškriabaniu.

SoftSystém - dvere sa zatvárajú automaticky pri otvorení v uhle približne 45 stupňov. Systém zaručuje jemné zatvorenie dverí, aj keď sú dverné police celkom zaplnené a sú zatvorené veľkou, až neúmernou silou. V domácnosti sú dvere chladničky otvárané veľakrát denne a musia byť schopné odolávať veľkej záťaži.

BioFresh - garantuje perfektnú klímu pre super dlhú sviežosť. Pri teplote tesne nad 0 stupňov Celzia a ideálnej vlhkosti vzduchu si zachováva ovocie, zelenina, mäso a mliečne výrobky svoje zdravé vitamíny, delikátnu arómu a chutný vzhľad oveľa dlhšie ako v bežnej chladiacej časti.

NoFrost - pre dlhodobé zachovanie nutričných hodnôt potravín pomocou mrazenia. Z uložených produktov je odoberané teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložný priestor mrazničky. Uložené potraviny i úložný priestor mrazničky tak zostávajú vždy bez námrazy. S komfortom NoFrost už nikdy nebudete musieť strácať čas s odmrazovaním mrazničky.

IceMaker - s pevnou prípojkou na vodu máte k dispozícii pre každú príležitosť ľadové kocky v tej najlepšej kvalite. Pre studený nápoj alebo veľkú párty - v objemovom boxe je dostatočná zásoba ľadových kociek pre každú príležitosť. Odpojiteľný IceMaker sa postará o ich dostatočný, plne automatický prísun.

Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu