Grily Weber

Najpredávanejšie

Články z blogu

Nebol pridaný žiadny RSS zdroj

Grily Weber 

Grily Weber

Grilovanie sa aj na Slovensku stáva mimoriadne populárnym spôsobom relaxovania. Najmä počas teplých letných dní je možné grilovačku cítiť prakticky kdekoľvek. S rozmachom grilovania ľudia postupne zisťujú, že na kvalite grilu skutočne záleží. Ak hľadáte gril, ktorý vám vydrží dlhé roky a zároveň sa postará o prípravu kvalitného jedla, spoľahnite sa na značku Weber. Weber - Stephen je americká firma, ktorá patrí medzi najväčších svetových producentov záhradných grilov. Firma predáva grily pod značkou Weber vo viac ako 30 krajinách po celom svete.

V ponuke je viacero druhov grilov:

 • plynové,

 • na drevené uhlie,

 • elektrické

Grily Weber sú vyrobené z hrubostennej ocele, ktorá sa postará o dlhú životnosť a bezproblémovú obsluhu. Pre všetkých milovníkov grilovania je však najdôležitejší výsledok. Grily Weber sa postarajú o kvalitné a chutné jedlá aj počas nepriaznivého počasia.

 • Weber novinky 2017
  Weber novinky 2017

  Novinky z portfólia grilov a príslušenstva značky Weber.

  Highlight tohto roku je sprevádzaný zavedením úplných noviniek grilov s názvom GENESIS II, ktoré prinášajú všestranné využitie pri každodennom používaní v podobe GBS systému.

 • Plynové grily
  Plynové grily

  Porfólio plynových grilov značky Weber, od malých prenosných plynových grilov na dovolenky, camping a terasy až po veľké plynové výkonné všestranné grily na dom a záhradu. 

  Plynové grily

  Kto chce byť v kuchyni celé hodiny ? Vystúpte von a vychutnajte si čerstvý vzduch pri varení vynikajúceho jedla na plynovom grile Weber®. Stlačením tlačidla sa Váš gril rozsvieti a čoskoro bude Vaše pripravené jedlo zjedené.

  Obsahujú teplomer zabudovaný v poklope, takže môžete neustále sledovať teplotu v grile. Robustné madlo odolné voči teplu, ktoré zakaždým ostane chladné.

  Horáky - tri rady plynových grilov Weber® a to : Spirit, Genesis® a Summit® zahrňujú širokú škálu modelov s dvoma až šiestimi horákmi - podľa Vašich potrieb.

  Ďalej obsahujú Aroma koľajnice Flavorizer® Bars - patentovaný systém spoločnosti  Weber skladajúci sa z kovových pásov, ktoré zakrývajú horáky. Zabraňujú vzplanutiu  a na ne odkvapkavajúca šťava a tuky dodávajú pokrmom charakteristickú chuť barbecue.

  Taktiež majú štýlový dizajn, ľahké čistenie a dokonalé ovládanie ! To je jednoducho Weber.

 • Grily na drevené uhlie
  Grily na drevené uhlie

  Široká ponuka briketových tradičných záhradných grilov Weber

  Grily na drevené uhlie, či brikety si určite obľúbia fanúšikovia klasického záhradného grilovania. Príprava podpalu, sledovanie horiacich uhlíkov určite navodia tú správnu grilovaciu atmosféru. Grily na drevené uhlie sú vhodné predovšetkým na záhradu alebo viacej otvoreného priestranstva. Výhodou týchto grilov je predovšetkým cena.

 • Elektrické grily
  Elektrické grily

  Kvalitné prenosné grily, vhodné ako na terasy, tak aj do interiérov

  Elektrické grily sa stávajú stále populárnejšími a to nielen kvôli ich ľahkej manipulácii a možnosti grilovať tam, kde by to s klasickým grilom nebolo možné, ale predovšetkým kvôli zdravej príprave grilovaných pokrmov. Elektrické grily obsahujú tepelnú špirálu, ktorá vďaka svojmu výkonu dokáže nahradiť plynový horák alebo drevené uhlie. Pod špirálou sa väčšinou nachádza odkvapkávacia nádoba, ktorá zachytáva všetok tuk a šťavu, ktorý by na obyčajnom klasickom grile kvapkal priamo na uhlíky a vyparovali by sa zdraviu škodlivé látky. Na elektrickom grile budú Vaše potraviny šťavnaté.

 • Príslušenstvo
  Príslušenstvo

  Originálne príslušenstvo ku všetkým typom grilov Weber alebo paleta možností BBQ

  BBQ je omnoho viacej než len o grilovaní steakov a klobás. Na griloch WEBER® môžete pripraviť čokoľvek. Ide len o to mať správne vybavenie. Či už chcete pripravovať bravčové rebrá alebo servírovať najšťavnatejšie nedeľné mäso, či nasýtiť svojich blízkych alebo priateľov doma pečenou pizzou. Neexistujú žiadne obmedzenia. So správnym príslušenstvom svoj gril zdokonalíte tak, že môžete skutočne objavovať široké možnosti a zdokonaľovať poznanie sveta BBQ, pričom nezáleží na tom, koľko máte skúseností s grilovaním ani aký je Váš gril. WEBER® ponúka množstvo pomôcok na grilovanie, pričom všetky sú vytvorené s ohľadom na funkčnosť, všestrannosť a to so zámerom z Vás vytvoriť profesionála za grilom. WEBER® má všetky typy príslušenstva od doplnkov potrebných k jednoduchému zapáleniu grilu až po náradie, ktoré Vám uľahčí čistenie a údržbu grilu. Od klieští, kefy na čistenie a držiakov na špízy po pizza kameň, liatinové rošty a originálnu wok panvicu. To všetko doplnené o štýlové vybavenie na stôl, ktoré doladí správnu grilovaciu atmosféru.

 • Grillakademia „LIVE“
  Grillakademia „LIVE“

  Vďaka Grillakademii sa dozviete viac o prémiovej značke Weber® a získate odborné know- how, vrátane nových trendov v oblasti gastronómie! Viac o Grillakadémii sa dozviete u nás!

 • Požičiavanie a čistenie grilov Weber
  Požičiavanie a...
  Ponúkame vám nové služby, čistenie a požičiavanie grilov Weber: Briketový gril (50,-€), plynový gril Spirit (100,-€) a Genesis (150,-€) Čistenie grilu: 100,-€
 • BBQ omáčky
  BBQ omáčky
  Široká ponuka chutných a kvalitných omáčok ku grilovaniu.
 • Mäso na grilovanie
  Mäso na grilovanie

  Ponúkame aj kvalitné mäso na grilovanie, dovážané z rakúska. Špičková kvalita. Vákuovo balené. Na objednávku do 24 hodín.

  Cenník na stiahnutie

 • Terasové infražiariče
  Terasové infražiariče

  Terasové infražiariče na outdoorové aktivity v chladnejšom počasí. Vhodné na terasu, záhradu a podobne.

na stránke
Zobrazených 1 - 20 z 222 položiek
Zobrazených 1 - 20 z 222 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu