Kuchynské potreby

Kuchynské potreby 

Kvalitné kuchynské riady a potreby od nemeckého výrobcu Fissler, prvotriedna kvalita vo vašej kuchyni!

 • Akcia Fissler
  Akcia Fissler
  Sezónna akcia na vybrané kuchynské doplnky a potreby Fissler
 • Hrnce Fissler
  Hrnce Fissler

  Hrnce Fissler, kastróly a rajnice spoločnosti Fissler patria k tomu najlepšiemu, čo si môžeme zaobstarať do kuchyne. Všetky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, modernými technológiami a je tak u nich zaručená veľmi dlhá životnosť používania, ale i kvalitné a zdravé varenie s úsporou času a energie pri varení. Nemôžeme samozrejme vynechať ich vzhľad – každý hrniec, kastról alebo rajnica Fissler bude praktickým šperkom vo vašej kuchyni. V ponuke sú napríklad nerezové a liatinové hrnce ako samostatné kusy a i sady hrncov, špeciálne hrnce na cestoviny, brokolicu alebo špargľu, fritovacie hrnce alebo hrnce na naparovanie. Unikátne a úplne bezkonkurenčné sú tlakové hrnce Fissler – ich kvalitu dokazuje aj skutočnosť, že firma Fissler na každý svoj tlakový hrniec poskytuje dlhšiu záruku než ostatný výrobcovia a náhradne diely sú v ponuke k zakúpeniu viac ako 15 rokov od ukončenia ich výroby..

 • Hrnce a panvice Kitchen Aid
  Hrnce a panvice...

  Medené a nerezové hrnce a panvice amerického výrobcu značky Kitchen Aid

 • Panvice Fissler
  Panvice Fissler

  Panvica Fissler na smaženie, pečenie, dusenie, alebo na grilovanie, by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Univerzálnym riešením je panvica wok. Mimo vymenovaných panvíc sú v ponuke aj i špeciálne druhy – napríklad servírovacia panvica alebo panvica na palacinky. Veľa času a energie ušetrí tlaková panvica. Panvice spoločnosti Fissler sú vyrobené modernými technológiami z najkvalitnejších materiálov a všetky spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na funkčnosť, úspory energií, zdravý životní štýl a vzhľad. Každá keramická, anti-adhézna, liatinová i nerezová panvica od firmy Fissler je dlhoročnou zárukou vašej spokojnosti.

 • Tlakové hrnce Fissler
  Tlakové hrnce Fissler

  Tlakový hrniec Fissler – tzv. kuchta – přináša pri varení mnoho výhod. Potraviny a suroviny varené v tlakovom hrnci si zachovajú väčšinu chuťových, aromatických a vitamínových hodnôt, naviac šetria čas a náklady na energiu. Medzi popredných výrobcov tlakových hrncov patrí nemecká spoločnosť Fissler už veľa rokov a jej výrobky sa radia k tým najlepším na svete vďaka neustálym inováciám a novým technológiám. Tlakové hrnce značky Fissler se vyrábajú v rôznych typoch a veľkostiach z najkvalitnejších materiálov najmodernejšími technológiami. Každý tlakový hrniec je vybavený mnohými funkčnými a bezpečnostnými prvkami, ktoré vychádzajú z dlhoročných skúseností. Tlakové hrnce - kuchty - Fissler je možné používať na všetky typy ohrevu vrátane indukčného a umývať v umývačkách riadov.

 • Woky Fissler
  Woky Fissler

  Wok panvice majú hlboké dno s smerom na hor s rozširujúcim okrajom a na manipuláciou nimi sa používa buď jedna rúčka, alebo dve bočné rúčky. - úchyty. Wok sa môže použiť k vyprážaniu, pečeniu, duseniu i k vareniu a vzhľadom k jeho univerzálnemu použitiu sú vo svete gastronómie veľlmi populárne a oblúbené. Panvice Wok v každom prevedení od spoločnosti Fissler je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a najmodernejšími technológiami. Firma Fissler pri výrobe maximálne využíva svoje dlhoročné skúsenosti a jeho wok panvice sa zaraďujú medzi tie najlepšie woky na svete.

 • Pekáče Fissler
  Pekáče Fissler

  Kvalitný pekáč je potrebným vybavením v každej modernej kuchyni. Spoločnosť Fissler vyrába pekáče najmä zo zliatiny a nerezu, lebo tieto materiály dokonale spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na praktické využitie, úsporu energie a jednoduchú údržbu. Nerezový pekáč, alebo pekáč zo zliatiny si môžete vybrať z rôznych veľkostí a tvarov, s pokrievkou ktorá naprosto dokonale tesní a pečenie je preto energeticky úsporné. Pekáče je možné použiť nielen do pečiacej rúry, ale i na varný panel.

 • Liatinové hrnce Arcana
  Liatinové hrnce Arcana

  Liatinový hrniec Arcana je ťažší, ale má veľa výhod – nehrdzavie, veľmi dobre rozvádza teplo po celom povrchu, po nahriatí v ňom jedlo vydrží dlho teplé a je preto i energeticky úsporný. V liatinovom hrnci môžeme variť na všetkých typoch ohrevu vrátane indukčného. Môže sa použiť aj do pečúcej rúry. Nesmie sa umývať v umývačke riadov. Liatinové hrnce značky Fissler se vyrábajú na základe dlhoročných skúseností z najkvalitnejších materiálov modernými technológiami. Hrnce z liatiny značky Fissler Arcana sú vyrábané vo Francúzsku. Sú ideálne pre pomalé varenie a dusenie potravín vo vlastnej šťave, majú ideálnu veľkosť pre rýchlu prípravu rôznych jemných omáčok, polievok, rýb, rizota a ďalších vynikajúcich pokrmov.

 • Príbory Fissler
  Príbory Fissler

  Nerezové príbory spoločnosti Fissler sú vyrábané v Solingene v Nemecku z veľmi kvalitného lešteného nerezu. Ostrie nožov je kované, príbor se veľmi dobre drží, je ľahký a môže se samozrejme umývať v umývačke riadov. Príbory je možné kúpiť v sade. V ponuke firmy Fissler sú kvalitné príbory, detské príbory i lyžičky v rôznom prevedení.

 • Kuchynské pomôcky Fissler
  Kuchynské pomôcky Fissler

  Rôzne kvalitné pomôcky-náradie do kuchyne od značky Fissler z línií Magic edition, Black edition a Q!

 • Domáce a profi pomôcky Wusthof
  Domáce a profi pomôcky...

  Rôzne pomôcky do kuchyne od nemeckého výrobcu značky Wusthof

 • Ostatné pomôcky
  Ostatné pomôcky

  Ostatné Fissler kuchynské príslušenstvo - formy na pečenie

 • Finecut sekáčik
  Finecut sekáčik

  Fissler Finecut je perfektná pomôcka na krájanie a miešanie. Revolučný systém, ktorý naseká zeleninu a ovocie. Bylinky vysuší. Vinikajúci pomocník na prípravu nátierok. Pripravý studenú polievku a omáčku v priebehu okamihu. Ovládanie na ručný pohon jednoduchým potiahnutím za šnúrku.

 • Čajníky
  Čajníky

  Čajníky značky Fissler, Silampos a Kitchen Aid. Vhodné aj na indukciu!

 • Liatinové hrnce a panvice
  Liatinové hrnce a panvice

  Liatinové kuchynské hrnce a panvice značky Korkmaz.

 • Formy na pečenie
  Formy na pečenie

  Formy na pečenie značky Fissler.

na stránke
Zobrazených 1 - 20 z 327 položiek
Zobrazených 1 - 20 z 327 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu