Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

postavička The Guitar Player

FO85517

12 000,00 €
S DPH
Referencia:
FO85517
Značka:
Pridať do zoznamu želaní
Popis

"Le Guiteriste"

"The Guitar Player"

 

GITARISTA

Moja mama mi vždy hovorievala:  “Franck, ty si hudobná katastrofa! Ja sa starostlivo snažím jemne rozprávat  s mojimi  kvetinkami  a ty, vždy ked hráš na gitare, jednu z nich zabiješ!”

Ked som povedal mojej rodine, že by som chcel zasvätit svoj život spievaniu, môj brat takmer zomrel od smiechu a  otec, div že nedostal srdcový záchvat. Povedali,  že by sa na mna nikto neprišiel pozriet a že by som sa mohol dostat do väzenia za rušenie verejného poriadku, a že zomriem od hladu…… Ako sa všetci mýlili!

Dnes, nielen stále viac a viac ludí chodí na moje koncerty, ale najlepšia vec je, že vdaka všetkým tým veciam, ktoré publikum hádže na javisko, si moja rodina  otvorila hned v susedstve obchod s potravinami.

Detaily produktu
FO85517
16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:
235,00 €
Silný motor Formuly 1 reve ako divoká šelma. V druhom kole pretekov je už v čele. V kokpite je peklo. Keď má len dve kolá do prekročenia cieľovej čiary, famózny pilot Didier Hoft, pocíti záchvev v ľavej prednej...
279,00 €
Operačnou miestnosťou sa vznášala Mozartova 40. Symfónia. "Hygiena je životne dôležitá bez ohľadu na to, ako dlho operácia trvá ", vysvetlil Dr. Luis Santiago Aldaz. Pod tečúcou vodou si niekoľkokrát umyl ruky a...
Súvisiace produkty
Žiadne položky

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa