Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

postavička The Runner

FO85513

12 000,00 €
S DPH
Referencia:
FO85513
Značka:
Pridať do zoznamu želaní
Popis

 "Le Coureur"

"The Runner"

 

BEŽEC

 Mauro Machado, už z hrdosti, nemohol súhlasiť s názorom svojej ženy, že jeho ploché brucho  z mladosti je už  minulosťou. Rozhodol sa, že najlepšia vec, ktorú môže urobiť, je začať behať a zaregistroval sa na každoročný maratón.

 

Bleskovo vyrazil zo štartovacej čiary a lakťami  predierajúc sa medzi skupinkami bežcov,  zaradil sa do prvej línie. Nemohol tomu uveriť, ale po približne 50 metroch bol sám na prvom mieste. Ohromne spokojný so svojím výkonom sa cítil  ako gazela. Po asi 100 metroch, začul za sebou klusať prvých bežcov. Po 500 metroch, bol opäť sám.... keďže pozoroval ostatných bežcov zo stále sa zväčšujúcej vzdialenosti. Nikdy sa nedozvedel,  či to bolo kvôli jeho šialenému tempu na začiatku pretekov, alebo preto, že po 700 metroch vyprázdnil svoje dve fľaše s vodou, ale začal cítiť ľahkú bolesť na ľavej strane. Po 800 metroch, všetko okolo sa spomalilo. Zdalo sa , že sníva. Necítil si ani ruky ani nohy. Myslel si, že sa vznáša. Zdalo sa mu, že zhora pozoruje sám seba a vidí celý svoj život prebiehať pred svojimi očami.

 

Mäkký hlas ho prebral z jeho tranzu. Zistil, že leží na chrbte a niekto ho ťahá. Chcel sa postaviť, ale nejaká ruka ho zastavila. „Ale pane, ostaňte pokojný! Nepredstierajte, že ste Carl Lewis! A teraz sa nehýbte“, povedal športový lekár a nasadil mu kyslíkovú masku.

Detaily produktu
FO85513
16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:
Súvisiace produkty
Žiadne položky

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa