Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

postavička The Soccer Player - UKONČENÁ SÉRIA

UKONČENÁ SÉRIA -FO85516

12 000,00 €
S DPH
Referencia:
FO85516
Značka:
Pridať do zoznamu želaní
Popis

 "Le Footballeur"

"The Soccer Player"

 

Alfredo Pozzi – „s nohami do  O“, bol   majstrom v driblovaní s loptou.Pocas zápasov na škole Richieri ho nikto nebol schopný zastavit.Všetci sme mu závideli.Jedného dna sa prekluckoval cez dvoch obrovských surovcov zo šiesteho rocníka. Dokážete si to predstavit? Nechal ich jednoducho za sebou ako štatistov. Génius! A dotyk s loptou, ktorý mal, bol ......... neuveritelný.

 Ale samozrejme, neskôr, ked vyrástol, naucil sa užívat si  život, dobre sa najest, napit ...... a viete, ked zacneme byt buclatý, veci sa môžu skomplikovat.

Minulú nedelu sme mali zápas v klube. Pocúvajte, poviem vám, co sa stalo a co mi spôsobilo zimomriavky. Krivonohý Pozzi  hral na 10. pozícii a po asi 15 minútach  bolo smiešne sledovat ho. Pri jeho prvom rohovom kope, neviem, co sa stalo, no v skutocnosti chcel kopnút do lopty. Pripravil sa, spravil zopár krokov a ............. urobil jeden z tých magických kopov. Ak by loptu trafil, mohlo to byt dobré ....., no jeho brucho spôsobilo, že stratil rovnováhu a  – zosunul sa na trávnik.

Tento týžden som sa pokúšal volat mu každý den, ale bez úspechu. Neviem, asi musel odcestovat.

Detaily produktu
FO85516
16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:
279,00 €
Operačnou miestnosťou sa vznášala Mozartova 40. Symfónia. "Hygiena je životne dôležitá bez ohľadu na to, ako dlho operácia trvá ", vysvetlil Dr. Luis Santiago Aldaz. Pod tečúcou vodou si niekoľkokrát umyl ruky a...
Súvisiace produkty
Žiadne položky

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa