Forchino The Dentist
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

postavička The Dentist

239,00 € (s DPH)
Kód:
FO85515
Značka:
Porovnať0
Popis

"Le Dentiste"

"The Dentist"

 

Paquita Gutiérrez mala smrtelnú hrôzu zo zubárov. Zopár posledných dní ju trápil zub. Najprv dúfala, že to jednoducho prejde, potom skúšala všetky lieky z lekárnicky tlmiace bolest. Po troch dnoch išla za susedou Carmen, ktorá jej všemožne radila. Po piatich dnoch, ked to nemohla viac vydržat, dohodla si schôdzku s vynikajúcim dentistom, doktorom Salomonom Mimranom , o ktorého reputácii sa hovorilo i v Paríži. Paquita, ktorej dasná boli zdeformované enormným abscesom si sadala do zubárskeho kresla, ako by išlo o kreslo elektrické.

“Oktor, bude to ‘oliet? ” opýtala sa Paquita, slovami deformovanými zápalom.

“Nie madam, nebudete nic cítit”, klamal doktor, “ste v dobrých rukách”. „Pozrime sa na to, otvorte ústa a pozrieme sa na pokazenú šestku.“ “Ehh….už sú otvorené” povedala madam Gutiérrez.

Na štvrtú dávku anestézia zacala úcinkovat. Mala dojem, že jej jazyk bol kusom handry. Chcela nieco povedat, avšak vydala len nezrozumitelné hrdelné zvuky. Doktor si myslel, že to bude lahké, avšak ked sa mu v rukách pokazil druhý pár klieští, zacal mat pochybnosti. „Uvolnite sa, všetko sa vyvíja dobre“, klamal znova doktor, ked si zapieral svoju nohu o lavé plece pacientky v snahe získat lepšiu polohu na  pácenie zuba. Paquita Gutiérrez lutovala, že nespísala svoju poslednú vôlu. Po 40 minútach boja a po nadludskom úsilí sa doktorovi podarilo vytiahnut rebelský zub. S pýchou ho pozorne prezeral a … zacal cítit kvapky potu stekajúce mu po krku. “Pozrime sa, otvorte ústa…” povedal doktor a rozklepal sa, ked uvidel, že zub, ktorý držal vo svojich klieštach… bola pätka v perfektnom stave.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
FO85515
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.