Forchino Le Playboy
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

postavička Le Playboy

299,00 € (s DPH)
Kód:
FO85048
Značka:
Porovnať0
Popis

Popis:

"Le Playboy"

"Playboy"

 

 

Calolo Oviedo bol vždy švihák.  Zbožňoval spoločnosť žien s dlhými nohami a zmyselnými tvarmi. Raz stretol Delmu a okamžite sa zamiloval. Bola to láska na prvý pohľad. Zatiaľ, čo on bol uchvátený Delmou, tá sa dozvedela, že pán Oviedo je vlastníkom mnohých ropných vrtov a bláznivo sa zamilovala.

 V jedno divoké vášnivé popoludnie, Calolo dostal nápad, pozvať lásku na svoju jachtu. Mali by ste ho vidieť ako poskakuje z provy na kormu v jeho plážových nohaviciach a s fľašou šampanského v rukách, zvádza ženu svojho srdca. To je nádhera! Vtedy, keď sa Calolo musel postaviť na malú lavičku, aby pobozkal svoju milovanú, a vzal si tabletku na znásobenie svojej mužnej energie, žiara jeho lásky k milovanej stúpali ako jeho akcie na burze.Až do toho momentu, kedy mu doktor odporučil krotiť svoju žiadostivosť.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
FO85048
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
239,00 € (s DPH)
V turistickej kancelárii národného parku Los Alerces v Patagónii ma privítal strážca lesa a poznamenal, že som si vybral tú najťažšiu trasu. Podozrievavo sa ma spýtal, či som v dobrej kondícii, aby som také...

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.