Forchino Le Playboy
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

postavička Le Playboy

299,00 € (s DPH)
Kód:
FO85048
Značka:
Porovnať0
Popis

Popis:

"Le Playboy"

"Playboy"

 

 

Calolo Oviedo bol vždy švihák.  Zbožňoval spoločnosť žien s dlhými nohami a zmyselnými tvarmi. Raz stretol Delmu a okamžite sa zamiloval. Bola to láska na prvý pohľad. Zatiaľ, čo on bol uchvátený Delmou, tá sa dozvedela, že pán Oviedo je vlastníkom mnohých ropných vrtov a bláznivo sa zamilovala.

 V jedno divoké vášnivé popoludnie, Calolo dostal nápad, pozvať lásku na svoju jachtu. Mali by ste ho vidieť ako poskakuje z provy na kormu v jeho plážových nohaviciach a s fľašou šampanského v rukách, zvádza ženu svojho srdca. To je nádhera! Vtedy, keď sa Calolo musel postaviť na malú lavičku, aby pobozkal svoju milovanú, a vzal si tabletku na znásobenie svojej mužnej energie, žiara jeho lásky k milovanej stúpali ako jeho akcie na burze.Až do toho momentu, kedy mu doktor odporučil krotiť svoju žiadostivosť.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
FO85048
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
300,00 € (s DPH)
Operačnou miestnosťou sa vznášala Mozartova 40. Symfónia. "Hygiena je životne dôležitá bez ohľadu na to, ako dlho operácia trvá ", vysvetlil Dr. Luis Santiago Aldaz. Pod tečúcou vodou si niekoľkokrát umyl ruky a...

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.