Záhradné grily Weber | BBQ Service
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Grily

Najkvalitnejšie grily/Dokonalé grilovanie 

Grilovanie sa aj na Slovensku stáva mimoriadne populárnym spôsobom relaxovania. Najmä počas teplých letných dní je možné grilovačku cítiť prakticky kdekoľvek. S rozmachom grilovania ľudia postupne zisťujú, že na kvalite grilu skutočne záleží. Ak hľadáte gril, ktorý vám vydrží dlhé roky a zároveň sa postará o prípravu kvalitného jedla, spoľahnite sa na značku Weber. Weber - Stephen je americká firma, ktorá patrí medzi najväčších svetových producentov záhradných grilov. Firma predáva grily pod značkou Weber vo viac ako 30 krajinách po celom svete. V ponuke je viacero druhov grilov:

  • plynové,
  • na drevené uhlie,
  • elektrické

Grily Weber sú vyrobené z hrubostennej ocele, ktorá sa postará o dlhú životnosť a bezproblémovú obsluhu. Pre všetkých milovníkov grilovania je však najdôležitejší výsledok. Grily Weber sa postarajú o kvalitné a chutné jedlá aj počas nepriaznivého počasia.

Čítajte viacZobraziť menej
1 949,00 € (s DPH)
Špičkový gril Weber Genesis S-335 je gril pre nekonečných možnosti.Teplo nie je len teplo a preto naše vysokovýkonné horáky PUREBLUE boli starostlivo navrhnuté tak, aby vytvárali extrémne čisté, efektívne a rovnomerné...

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.