Weber | Značka profesionálných grilov a kulinárskych zážitkov | BBQ Service
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Weber

Weber | Značka profesionálných grilov a kulinárskych zážitkov

Vitajte v svete Weber, poprednej značky v oblasti profesionálnych grilov a kulinárskych zážitkov. S našou širokou paletou vysoko kvalitných grilov a príslušenstva vytvoríte nezabudnuteľné gastronomické zážitky pri grilovaní. Bez ohľadu na vaše skúsenosti, Weber vám ponúka spoľahlivé a výkonné riešenia pre vaše grilovacie potreby.

Naša vášeň pre grilovanie je základom našej práce. Sme tu, aby sme vás inšpirovali a pomohli vám dosiahnuť dokonalý grilovací výkon. S Weberom si môžete byť istí, že každý kúsok mäsa, zeleniny či morských plodov bude grilovaný s precíznou starostlivosťou a očarujúcou chuťou. Pridajte sa k nám a začnite svoju grilovaciu cestu s najlepšou značkou - Weber. Vytvorte si nezabudnuteľné chvíle plné vône, chuti a spoločnosti pri grilovaní s Weberom, pretože grilovanie nie je len aktivita, je to spôsob života.

Čítajte viacZobraziť menej
Filter vlastností
1 949,00 € (s DPH)
Špičkový gril Weber Genesis S-335 je gril pre nekonečných možnosti.Teplo nie je len teplo a preto naše vysokovýkonné horáky PUREBLUE boli starostlivo navrhnuté tak, aby vytvárali extrémne čisté, efektívne a rovnomerné...

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.