Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Nože

Nože značiek Wusthof, Zwilling a Carl Schmidt.

Žiadna dobrá kuchyňa sa nezaobíde bez kvalitných a ostrých nožov. Dobrý nôž rozpoznáte najmä na základe trvácnosti. O tú sa postarajú iba kvalitné materiály a precíznosť výroby. Kvalitu nožov na prvý pohľad len ťažko odhalíte. Preto je najlepšie investovať do nožov overených značiek. Nôž je v každej domácnosti neodmysliteľnou a nepostrádateľnou súčasťou kuchyne. Synonymom kvalitných nožov na súčasnom trhu sú nože Wusthof, ktoré sa vyrábajú v Nemecku vo firme Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Kvalitu týchto kuchynských nožov zaručuje dlhá história firmy, ktorá pôsobí v tejto oblasti už od roku 1814. Vďaka týmto nožom dostane Vaša kuchyňa úplne nový rozmer a príprava jedla Vás bude opäť o niečo viac baviť. Investujte preto radšej do kvality značky Wusthof a uvidíte, že tieto nože Vám budú dobre slúžiť celé desaťročia.

 • Wüsthof

  Wüsthof

  Porfólio kvalitných nožov Wusthof, ktoré sa vyrábajú v Nemecku vo firme Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Kvalitu týchto kuchynských nožov zaručuje dlhá história firmy, ktorá pôsobí v tejto oblasti už od roku 1814. Vďaka týmto nožom dostane Vaša kuchyňa úplne nový rozmer a príprava jedla Vás bude opäť o niečo viac baviť. Investujte preto radšej do kvality značky Wusthof a uvidíte, že tieto nože Vám budú dobre slúžiť celé desaťročia.
 • Akcia na nože Wusthof

  Akcia na nože Wusthof

  Sezónna akcia na vybrané nože a sady nožov kvalitnej nemeckej značky Wusthof.
 • Carl Schmidt

  Carl Schmidt

  Ponuka celokovaných nožov Carl Schmidt.
 • Dosky na krájanie Continenta a Wüsthof

  Dosky na krájanie Continenta a Wüsthof

  Dosky na krájanie značky Continenta a Wusthof z kvalitného dreva. Nemecká precízna výroba.
 • Victorinox

  Victorinox

  Ponuka kvalitných a tradičných vreckových a kuchynských nožov Victorinox.
 • Zwilling

  Zwilling

  Výrobky firmy ZWILLING J.A. HENCKELS sú na celom svete synonymom najvyššej kvality a funkčnosti. V našej ponuke nájdete všetky druhy nožov Zwilling od základných cez profesionálne až po exkluzívne kazety a manikúrne súpravy.
Filtrovať podľa

Menu

Nastavenia

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Zaregistrovať sa