Peugeot Darčeková sada mlynčekov elis sense
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Darčeková sada mlynčekov elis sense

184,20 € (s DPH)
Kód:
2/27162
Značka:
Porovnať0
Popis

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

 

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

 

Peugeot Darčeková sada mlynčekov Elis sense

Elektrické mlynčeky na korenie a soľ Elis sense majú elegantný simplicitný dizajn. Nerezová oceľ im dodáva moderný vzhľad a celkom iste budú nielen pomocníkom, ale aj decentnou ozdobou každého stola. Moderný mlecí mechanizmus je poháňaný 6 AAA batériami, aby nebolo nutné ich príliš často meniť (batérie sú súčasťou balenia). Pomocou systému uSelect si vyberiete zo šiestich prednastavených hrubostí mletia od jemného prášku po poriadne kusy korenia či soli.

Vďaka systému Elis sense už nemusíte zapínať alebo vypínať elektrický mlynček vypínačom, pri súčasnom dotyku ľudskej ruky na tele a vrchnej časti mlynčeka sa spustí elektrický mechanizmus a namelie presne odmeranú dávku soli či korenia, súčasne sa na vrchnej časti mlynčeku rozsvieti kontrolka indikujúca, že mlynček je v chode, aj na spodnej časti mlynčeku sa rozsvieti LED svetlo.

 

Elegantné darčekové balenie, ktoré obsahuje nerezové mlynčeky Peugeot Elis sense na soľ a na korenie,balenie soli a korenia a čiernu podtácku. Všetko podtrhuje praktické darčekové balenie, ktoré robí z tejto sady vhodný darček pre akúkoľvek príležitosť.

 

systém uSelect (nastavenie hrubosti mletia)

systém Elis Sense (pohodlné zapnutie mlecieho mechanizmu)

nerezová oceľ

20 cm

2x6 batérií AAA

Darčekové balenie obsahuje:

- Elektrický mlynček Elis sense na soľ

- Elektrický mlynček Elis sense na korenie

- Balenie čierneho korenia

- Balenie morskej soli

- 12ks AAA batérií

- Čierna podtácka

 

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
2/27162
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (4 ):

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.