Weber® iGrill™ 2
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Weber® iGrill™ 2

Prepojte túto všestrannú termosondu s aplikáciou Weber® iGrill (zadarmo na stiahnutie) pomocou Bluetooth ™ a merajte s jej pomocou vnútorné aj povrchovú teplotu. Súčasťou sú dve meracie ihly, ale sonda má kapacitu až na štyri ihly (možno samostatne dokúpiť).

Čítajte viacZobraziť menej
154,99 € (s DPH)
Kód:
7221
Značka:
Porovnať0
Popis

Prepojte túto všestrannú termosondu s aplikáciou Weber® iGrill ™ pomocou Bluetooth ™ a merajte s jej pomocou vnútornú aj povrchovú teplotu. Použite pôvodné nastavenie alebo si ho prispôsobte podľa seba - je to len na Vás. Má dve meracie ihly a kapacitu až na štyri ihly.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
7221
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
25,00 € (s DPH)
Tramontina Churrasco: brazílskej BBQ! Vynikajúca nástroje na grilovanie značky Tramontina Churrasco dávajú vášmu grilovanie brazílsku chuť! Rad Churrasco Tramontina ponúka drevené rukoväte, ktoré odolávajú času i...
74,99 € (s DPH)
Prepojte túto všestrannú termosondu s aplikáciou Weber® iGrill (na stiahnutie zadarmo) pomocou Bluetooth ™ a merajte s jej pomocou teplotu vo vnútri mäsa.
99,99 € (s DPH)
S touto planchou pre svoj elektrický gril Lumin* Compact objavíte ešte viac lahodných možností. Ľahko zmení povrch grilu Lumin Compact, takže môžete ráno pripraviť palacinky a vajíčka, večer si zas vychutnať fajitas...

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.