Forchino Veterinar
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

postavička Veterinár

300,00 € (s DPH)
Kód:
FO85525
Značka:
Porovnať0
Popis

"Nie, nie a nie!" vykríkol doktor Edgardo Cigno priamo na svojho asistenta na veterinárnej klinike "Šťastné zviera”. "Už som vám povedal, nie! .... liečim len skutočné zvieratá, povedzte tomu dieťaťu, aby vzalo svojho medvedíka do hračkárstva a ...", keď sa zrazu otvoria dvere a objaví sa v nich malé plačúce dievčatko, nesúc v ruke plyšového medvedíka s rozpáraným bruchom.
S nehou pozrela na doktora a povedala: "Plosííím doktol, môžete ho zachlániť?"
Doktor zdvihnúc oči k nebu vzdychol, vzal medveďa a hladiac ho po hlave povedal:: "Vidím, že je to prípad krajnej núdze, uvidíme, čo môžeme urobiť." Vzal malú ihlu s chirurgickou niťou a jemne zošil nielen brucho, ale aj nohy, uši a chvost. Trvalo mu to pol hodiny, ale pacient vyzeral ako nový.
"Fajn, dobre odvedená práca", povedal veterinár vrátiac medvedíka dievčatku. "Doktol, môžete telaz pomôcť Paquite?” opýtalo sa dieťa, strčiac ruku do vrecka a vytiahnúc úplne splošteného slimáka.

Rozmery: 17 cm x 17 cm x 41 cm
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
FO85525
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
239,00 € (s DPH)
V turistickej kancelárii národného parku Los Alerces v Patagónii ma privítal strážca lesa a poznamenal, že som si vybral tú najťažšiu trasu. Podozrievavo sa ma spýtal, či som v dobrej kondícii, aby som také...

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.