Zanzibar zmes korenia na ryby, 14 g
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
×

Zanzibar zmes korenia na ryby, 14 g

7,80 € (s DPH)
Kód:
32777KS
Značka:
Porovnať0
Popis

Peugeot Zanzibar zmes korenia na ryby

Peugeot zásobník s korením určeným pre unikátny mlynček na korenie Peugeot Zanzibar, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu a môžete sa tak priamo pri stole vydať na objavnú cestu po korenistých plantážach, na ktorých pestujú prémiové druhy toho najkvalitnejšieho korenia.

 

Pôvod a história

Vytvoriť zmes korenia nie je ľahký proces. Obtiažnosť spočíva vo vyvážení aromatickej jemnosti a sily, aby posunuli pokrm na novú úroveň. Zmes na ryby sa vyznačuje výraznou vôňou a strednou pálivosťou, čo dokonale podčiarkuje jemnú chuť rybieho mäsa, mušlí a morských plodov. Zmes obsahuje biele korenie, ktorý dodáva silu a eleganciu, divoké biele korenie s nádychom aromatických bylín, koriander s chuťou citrusového ovocia, fenikel s ovocnou a výraznou chuťou, a ružové korenie s kvetinovou arómou.

 

Tipy a použitie v gastronómii

Najlepšie sa hodí na ryby, ale aj na morské plody a mušle. Je vynikajúce k obalovaným morským plodom, biskvitom, paštétam z morských plodov a Carpaccio zo surových rýb, tatárskym biftekom a ceviche. Dokonalá je kombinácia s morským ďasom v paradajkovej omáčke alebo s pečenou pražmou. Okrem toho je ideálna pre rozvinutie jemnej chuti ustríc.

 

O chuti

Táto zmes sa vyznačuje čerstvým, zeleninovým nádychom s náznakmi ovocia a kvetín.

Dominujú feniklové semienka s anízovou chuťou.

 

najlepšia kombinácia

Lososový steak s paradajkovou omáčkou.

 

Klasická kombinácia

Vyprážané mušle s bazalkou.

 

prekvapivá kombinácia

Tatársky biftek s morskou pražmou s avokádom.

 

Vyprážané mušle s bazalkou

Do rozpálenej panvice s olivovým olejom pridajte rôzne mušle (slávky, mušle jedlé, srdcovky, hrebenatky, atď.). Akonáhle sa ulity otvoria a voda sa odparí (každú mušľu, ktorá sa neotvorila, odstráňte), pridajte lístky bazalky. Podávajte v šalátovej miske. Pokvapkajte olivovým olejom a ochuťte hrubo mletou zmesou na ryby.

Odporúčané mletie: veľmi hrubé (6)

 

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
32777KS
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.